O mnie

Grafiką zajmuję się od 2008roku, jestem dyplomowanym grafikiem z doświadczeniem agencyjnym. Zaprojektowałem dziesiątki gadżetów reklamowych takich jak długopisy, tshirty, reklamówki, kalendarzyki czy kubki. Na bieżąco tworze przeróżne grafiki na portale społecznościowe dla kilku stron na facebooku oraz youtubie.

Współpracowałem z agencją interaktywną Strawberry's Activity oraz Agencją Eventową Mad Brand. Aktualnie wspólpracuję z wytwórnia płytową 25 Punktów, przynależnym do niej Studio 8 i z jedną z firm produkująca gadżety kibicowskie.

Pomysł portalu narodził się w 2012r. i tak zebrałem swoje pracę, głównie gadżety dla kibiców, w jedną całość i zacząłem reklamować się w internecie. ;) Projektuję nadruki/hafty na t-shirty, bluzy, czapki, smyczki, kubki, vlepki, flagi, szale, kalendarze, logotypy, plakaty, katalogi, animacje, czyli praktycznie wszystko. :) Zajmuję się zarówno grafiką rastrową jak i wektorową. Jeśli zajdzie taka potrzeba to odtwarzam projekty z nadesłanych zdjęć. Wykonane prace można zobaczyć w dziale realizacje.